Законодавство
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ
"КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ ЛНАУ"

На головну Доступ до публічної інформації Контакти... ...Ліцензія АE №636137 від 27.04.2015
На головну
 
 
Календар
«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
Архів новин
Травень 2019 (5)
Квітень 2019 (20)
Березень 2019 (12)
Лютий 2019 (9)
Січеня 2019 (12)
Грудень 2018 (18)
 
Луганський національний аграрний університет

Міністерство аграрної політики та продовольства України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Урядова горяча лінія
 
Ключевые теги:
 
Slam Camp в КТЛНАУ, іноземна святкова їжа, Абітурієнту 2012 - Нова спеціальність, бінар земправо, Боротьба з тютюнопалінням, день волонтерства, Колодій (Масляна), КОНКУРС СНЕГОВЫХ ФИГУР, мандрівка Євросоюзом, Ми-здорове покоління, Мы в Париже, Новорічна дискотека, Новорічна казка, Світ чистої води, Ярмарок професій
 

 
Лабораторний корпус


ОГОЛОШЕННЯ


флаг

6-03-2019 [  ---  ] • Вебінар та науково-практичні конференції
 

Вебінар «Стандартизація фахової передвищої освіти: проблеми та перспективи»

18 березня 2019 р.

Організатори заходу: Національна академія педагогічних наук України,  Інститут професійно-технічної освіти  Національної академії педагогічних наук України.

 

Дата і час проведення: 18 березня 2019 року, 1100 год.

 

Робоча мова: українська.

 

До участі запрошуються наукові, науково-педагогічні працівники, аспіранти, докторанти, керівники та педагогічні працівники навчально (науково)-методичних центрів (кабінетів) професійної (професійно-технічної) освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а також всі, хто прагне вдосконалити зміст стандартизації підготовки молодших спеціалістів та бажає обмінятися досвідом за темою вебінару.

 

Контактна особа: Ваніна Наталія Миколаївна.

Контактний телефон: (095) 560-16-84.

E-mail: info@ivet.edu.ua, nvanina.science@gmail.com

 

Основні доповідачі:

 

 1. Лузан П.Г., д.п.н., проф. «Методична система розвитку готовності педагогічних працівників до стандартизації фахової передвищої освіти».
 2. Каленський А.А., д.п.н., доц. «Результативність впровадження методичної системи розвитку готовності педагогічних працівників до стандартизації фахової передвищої освіти».
 3. Пащенко Т.М., к.п.н., с.н.с. «Методична система формування змісту освіти майбутніх фахівців».
 4. Ваніна Н.М., к.е.н., доц., с.н.с. «Методичний супровід впровадження стандартів фахової передвищої освіти в коледжах і технікумах машинобудівної галузі».
 5. Колісник Н.В., к.п.н., н.с. «Методична система розробки навчальних планів і  програм».
 6. Мося І.А. «Методичні аспекти розвитку самоосвітніх здатностей студентів в умовах компетентністно орієнтованої освіти».
 7. Прохорчук П.С., м.н.с. «Структура професійно-етичної культури графічних дизайнерів».

 

Інформаційний лист

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції Інституту професійно-технічної освіти НАПН України «Науково-методичне забезпечення професійної освіти і навчання», що відбудеться 28 березня  2019 року.

Науково-практична конференція проводитиметься за такими напрямами:

 1. Модернізація змісту професійної та фахової передвищої освіти в умовах евроінтеграційних процесів.
 2. Теоретичні і методичні основи підготовки майбутніх кваліфікованих кадрів будівельної, автотранспортної галузі та сфери послуг до підприємницької діяльності в умовах розвитку малого бізнесу.
 3. Компетентнісно орієнтована підготовка молодших спеціалістів в закладах фахової передвищої освіти.
 4. Методичні засади впровадження елементів дуальної форми навчання в професійну підготовку майбутніх кваліфікованих робітників.
 5. Методичні основи розроблення SMART-комплексів для підготовки кваліфікованих робітників.
 6. Методичні основи розвитку професійної компетентності майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Регламент роботи конференції: з 18.03.2019 по 26.03.2019 – вебінари, 28.03.2019 – пленарне засідання.

Для участі в конференції необхідно до 28 лютого 2019 року заповнити форму за посиланням https://goo.gl/forms/lfaHwqNPBaG7Vsxb2 та надіслати тези доповіді у паперовому (один примірник – з підписами авторів) та електронному носіях за адресою: 03045, м. Київ, провулок Віто-Литовський, 98-а, Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України (з приміткою «матеріали конференції»). Електронна адреса:  ldpn@ukr.net

Контактний телефон: (044) 252-71-75, (066) 364-15-84.

Тези науково-практичної конференції будуть опубліковані до початку роботи конференції, а також розміщені на сайті  Інституту професійно-технічної освіти НАПН України (https://ivet.edu.ua).

Вимоги до тез доповідей. Тези мають відповідати тематиці конференції, бути літературно опрацьованими. Співавторів має бути не більше трьох. Автори відповідають за вірогідність викладеного матеріалу. Матеріали, які будуть включені до збірника, подаватимуться в авторській редакції. Обсяг тез – не більше 3 сторінок друкованого тексту в редакторі WORD; формат аркуша – А4; шрифт Times New Roman Cyr; кегль 14; міжрядковий інтервал 1,5; абзацний відступ автоматичний 1,25 см; поля: всі 20 мм; вирівнювання по ширині. Назву тез друкують по центру великими літерами (шрифт Times New Roman, кегль 14, жирний); нижче праворуч – ім’я та прізвище автора, посада, науковий ступінь і вчене звання (шрифт Times New Roman, кегль 12). Список використаних джерел (шрифт Times New Roman, кегль 12) подається наприкінці і складається за чергою посилань у тезах доповіді. Посилання на джерела у тексті робляться в квадратних дужках. Оформлення літературних джерел має відповідати вимогам ДСТУ 8302:2015[1]. Зразок оформлення тез наведений у додатку.

Редакційна колегія має право відмовляти в публікації тез, що не відповідають наведеним вище вимогам або поданим несвоєчасно. Редакційна колегія залишає за собою право здійснювати наукове редагування тез.

Витрати на проїзд, проживання та харчування за рахунок сторони, що відряджає, або за власний кошт учасників.

Додаток

Зразок оформлення тез доповідей:

РОЗВИТОК ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

Олена Шевчук,

провідний науковий співробітник

лабораторії дистанційного професійного навчання

Інституту професійно-технічної освіти НАПН України,

доктор педагогічних наук, доцент

 

Аналіз досліджень  Європейського Центру  розвитку професійної освіти і навчання…

Список використаних джерел:

1.

2.[1] Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання / Нац. стандарт України. – Вид. офіц. – [Уведено вперше ; чинний від 2016-07-01]. – Київ : ДП «УкрНДНЦ», 2016. – 17 с. 

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

 

ІНСТИТУТ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ «АГРООСВІТА» 

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Фахова передвища освіта: сучасні виклики та перспективи розвитку», яка відбудеться 8 квітня  2019 року.

ПРОБЛЕМИ ДО ОБГОВОРЕННЯ:

 1. Сучасні тенденції розвитку фахової передвищої освіти.
 2. Забезпечення якості фахової передвищої освіти в контексті євроінтеграції.
 3. Компетентністно-орієнтована підготовка фахівців у закладах фахової передвищої освіти.
 4. Проектування інформаційно-освітнього середовища у закладах фахової передвищої освіти.
 5. Професійний розвиток педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти.
 6. Державно-приватне партнерство у розвитку фахової передвищої освіти.
 7. Навчально-методичне забезпечення професійної підготовки молодших спеціалістів у коледжах і технікумах.

Програмою конференції передбачається обговорення проблемних питань у форматі трьох панельних дискусій за участю представників Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, Національної академії педагогічних наук України, Федерації роботодавців України, громадських організацій та соціальних партнерів.

Для участі в конференції необхідно до 8 березня 2019 року заповнити форму за посиланням https://goo.gl/forms/lfaHwqNPBaG7Vsxb2 та надіслати тези доповіді на електронну адресу:  ldpn@ukr.net

Збірник тез науково-практичної конференції буде розміщено на офіційному сайті Інституту професійно-технічної освіти НАПН України: https://ivet.edu.ua.

Вимоги до тез доповідей. Тези мають відповідати тематиці конференції, бути літературно опрацьованими. Співавторів має бути не більше трьох. Автори відповідають за вірогідність викладеного матеріалу. Обсяг тез – не більше 3 сторінок друкованого тексту в редакторі WORD; формат аркуша – А4; шрифт Times New Roman Cyr; кегль 14; міжрядковий інтервал 1,5; абзацний відступ автоматичний 1,25 см; поля: всі 20 мм; вирівнювання по ширині. Назву тез друкувати по центру великими літерами (шрифт Times New Roman, кегль 14, жирний); нижче праворуч – ім’я та прізвище автора, посада, науковий ступінь і вчене звання (шрифт Times New Roman, кегль 12). Список використаних джерел (шрифт Times New Roman, кегль 12) подається наприкінці і складається за чергою посилань у тезах доповіді. Посилання на джерела у тексті оформляється в квадратних дужках має відповідати вимогам ДСТУ 8302:2015. Зразок оформлення тез наведений у додатку.

Учасники конференції можуть додатково подати статті для публікування у фаховому виданні: «Науковий вісник Інституту професійно-технічної освіти НАПН України. Професійна педагогіка», що індексується в науковометричних базах: Index Copernicus, «Polska Bibliografia Naukowa» (PBN, Польська наукова бібліографія), Google Scholar, Академічній базі даних ResearchBib, Науковій періодиці України.

Вимоги до оформлення та вартість публікації дивіться на сайті фахового журналу. Редакційна колегія залишає право відхиляти надіслані матеріали, що не відповідають наведеним вище вимогам або поданим несвоєчасно.

 

Участь у конференції – безкоштовна!

Учасник конференції може виступити з доповіддю, взяти участь у панельній дискусії, або як слухач.

Витрати на проїзд, проживання та харчування за рахунок сторони, що відряджає, або за власний кошт учасників конференції.

Увага! За бажанням, учасник може замовити сертифікат учасника конференції – вартість 50 грн.

 

Додаток

Зразок оформлення тез доповідей:

 СТАНДАРТИЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ:

КОНЦЕПТУАЛЬНИЙ АСПЕКТ

Петро Лузан,

головний науковий співробітник

лабораторії науково-методичного супроводу підготовки

фахівців у коледжах і технікумах

Інституту професійно-технічної освіти НАПН України,

доктор педагогічних наук, професор

 

Соціально-економічні виклики сьогодення переконують, що проблема модернізації професійної освіти  в Україні є вкрай актуальною. …

 

 

Список використаних джерел:

1. Радкевич В. О. Компетентнісний підхід до забезпечення якості професійної освіти і навчання. Науково-методичне забезпечення професійної освіти і навчання : матеріали Всеукр. (звіт.) наукр.-практ. конф., [ 23 березня 2012 р., м. Київ ], Ін-т проф.-техн. освіти НАПН України; [ за зал. Ред. В. О. Радкевич ], 2012. Вип. 1. С. 9-15.

2. Стратегія сталого розвитку «Україна-2020» [Електронний ресурс] : схвалена Указом Президента України  від 12 січ. 2015 р. № 5/2015 / Законодавство України // Верховна Рада України : [офіц.. веб-портал]. URL: http://zakon3.rada/gov/ua/laws/show/5/2.


 (голосов: 0)

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:


Информация
 
Комментировать новости на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.
 
height= width=
 
Гуртожиток
Панель управління
 
презент
Презентація спеціальностей
Youtube канал клип
Клип - Завтра будет лучше чем вчера

Популярні статті
» ХV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція
» День відкритих дверей
» Конкурс краси та моди «Королева квітів»
» Опитування
» Міжнародний День Землі
» Вітаємо з виходом у фінал України!
» Чорнобиль – довгий слід трагедії
» Тиждень « Безпеки дорожнього руху»
» Пробні тести для абітурієнтів
» Ярмарок вакансій
автобус
Розклад руху автобусу
Опит
Вы учитесь на

Землеустроителя
Гидромелиоратора
Агронома
Я выпускник
Сотрудник
Абитуриент
Просто гость

 
ONLINE
Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.

Гостей: 7
Всего: 7

20-ка посетивших:
Пользователей: 10
aikonades LeapaBal
mawnTync Robertdon
sonywids Tommyfaw
unpage vedoeod
ZillisZeddy Администратор

 
 

Адреса: ВСП "ККЛНАУ", 85103, вул. Учбова, 1, м. Костянтинівка, Доsнецька обл. 8 (06272) 98785; 98722; 98783 fax: 8 (06272) 98721 E-mail: ktlnau1@ukr.net

/tr