Законодавство
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ
"КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ ЛНАУ"

На головну Доступ до публічної інформації Контакти... ...Ліцензія АE №636137 від 27.04.2015
На головну
 
 
Календар
«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
Архів новин
Лютий 2019 (6)
Січеня 2019 (12)
Грудень 2018 (18)
Листопад 2018 (21)
Жовтень 2018 (8)
Вересень 2018 (9)
 
Луганський національний аграрний університет

Міністерство аграрної політики та продовольства України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Урядова горяча лінія
 
Ключевые теги:
 
Slam Camp в КТЛНАУ, іноземна святкова їжа, Абітурієнту 2012 - Нова спеціальність, бінар земправо, Боротьба з тютюнопалінням, день волонтерства, Колодій (Масляна), КОНКУРС СНЕГОВЫХ ФИГУР, мандрівка Євросоюзом, Ми-здорове покоління, Новорічна дискотека, Новорічна казка, Світ чистої води, Ярмарок професій
 

 
Лабораторний корпус


ОГОЛОШЕННЯ


Відеінструкція з користування персональною поштовою скринею в домені технікуму (......@ktlnau.org.ua)

Студентам. Як здати дистанційне завдання ... в домені @ktlnau.org.ua


Шановні відвідувачі, для розміщення оголошень, звертайтесь до студкому або надсилайте їх адмиіністрації ...
флаг

29-11-2017 [  ---  ] • Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів
 

    Відкрила його голова циклової комісії Патутіна В.К., яка наголосила, що наш технікум  є одним з найстарших навчальних закладів Донеччини, має свої традиції, береже їх та постійно вдосконалює форми та методи підготовки майбутніх спеціалістів сільського  та садово-паркового господарства. Гарного спеціаліста не можна підготувати без екскурсій на виробництво, виробничих практик.

    Вервейко В.В., викладач, учасниця міжнародної науково-практичної конференції «Ефективність використання екологічного аграрного виробництва»,  розповіла про значення сільського господарства для нашої держави та світу вцілому, про  проблеми,  які виникають у нього. Це і скорочення площі сільськогосподарських угідь в світі і  в Україні, руйнація грунту через надмірне використання агрохімікатів, ерозія грунту. Щорічно площа сільськогосподарських угідь у світі зменшується на 7 млн.га., а це означає  збільшення кількості людей, які голодуватимуть. Та перед сільським господарством ставиться завдання не лише забезпечити населення продуктами харчування в достатній кількості, але й належної якості. Продукти харчування не повинні шкодити здоровיю людини. Вирішити проблему може органічне сільське господарсто.

   Саме цьому і була присвячена міжнародна конференція, яка проходила 2 листопада 2017 року в м Київ.

   В України є великий потенціал для  розвитку органічного сільського господарства. Вже сьогодні велика частина органічних продуктів, що імпортуються до Європи походить з України. Серед них пшениця, кукурудза, соняшник. З червня 2018 року в Україні органічні продукти будуть позначатися на упаковці спеціальним логотипом, затвердженим 10 жовтня 2017 року. Тому студентам слід  серйозно працювати, оволодіваючи майбутньою професією.

    Викладачі Байбара О.А. та Пруднікова М.В. організували та провели екскурсію студентам групи С-26 та Л-36 до краматорського розсадника хвойних та листяних рослин “Брезнець”. Пруднікова М.В. разом зі студентами підготували цікаву розповідь-презентацію цієї екскурсії, поділились своїми враженнями. “Брезнець” один з кращих розсадників хвойних та листяних рослин регіону. Рослини вирощуються за передовими технологіями. У розсаднику вирощують багато  різних декоративних кущів та дерев.  Студенти мали змогу побачити в дії систему поливу рослин, механізацію робіт з посадки кущів та дерев.

     Студенти груп А-21, В-31 та викладач Вервейко В.В. підготували розповідь-презентацію своєї екскурсії в ТОВ “Сади Донбасу”.  Особливістю цієї екскурсії є те, що проводив її випускник технікуму, а нині агроном господарства  Панченко І. Він розповів студентам, що господарство засноване в 2000 році, а основним напрямком виробничої діяльності є садівництво, виробництво яблук. Для закладки інтенсивного саду використали імпортний безвірусний посадковий матеріал на прищепі М9. Садженці дерев були завезені з Бельгії.  Такі дерева швидко вступають у плодоношення, мають крупні плоди. На 1 га саду росте 2,3 тис. яблунь. Для того, щоб дерева справлялись з навантаженням врожаю створена система шпалери.

    Студенти мали змогу ознайомитись з організацією крапельного зрошення саду, організацією збору урожаю.

У кінці екскурсії студенти та викладачі мали змогу продегустувати яблука різних сортів.

    Викладачі відділення сприяють працевлаштуванню випускників. Так, у цьому році студенти групи В-41 разом з викладачем Карповим Г.А., відвідали  День молодого спеціаліста “Твій професійний старт”, що проводилась в виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” м. Київ 2 листопада 2017 року.  Вони також підготували презентацію цього заходу.

    Студенти мали змогу оглянути експозицію виставки агропромислового виробництва вітчизняного і міжнародного рівня. Програмою заходу передбачено роботу двох секцій:

  1. “Школа працевлаштування” – виступи фахівців  щодо підбору персоналу передових аграрних господарств.
  2. “Ярмарок вакансій” – ознайомлення з відкритими вакансіями провідних аграрних компаній України.

Після виставки студенти відвідали Національний університет біоресурсів та природокористування за запрошенням декана факультету “Захисту і карантину рослин ” Доля М.М. Він провів екскурсію університетом та розповів про лабораторію ІНВІТРО, яка працює на території університету.

Студент  групи В-41 Бешко О. розповів про те, що його найбільше вразило в лабораторії, про досліди, які там проводяться.

     Підводячи підсумки круглого столу, Патутіна В.К. сказала, що у підготовці та проведенні цього заходу брали активну участь всі викладачі циклової комісії агрономічних дисциплін, лаборант та студенти відділення. Щиро дякую всім і до наступної зустрічі!


Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів Круглий стіл-презентація присвячена проблемам підготовки майбутніх спеціалістів

 (голосов: 0)

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:


Информация
 
Комментировать новости на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.
 
height= width=
 
Гуртожиток
Панель управління
 
презент
Презентація спеціальностей
Youtube канал клип
Клип - Завтра будет лучше чем вчера

Популярні статті
» II Всеукраїнська науково-практична конференція
» Призначення стипендії на 2 семестр 2018-2019 н.р.
» Рейтинговий список студентів на отримання стипендії
» Встреча Бориса Колесникова со студентами техникума
» Символ твоєї свободи
» Хокейний матч «Донбас» - «Білий барс»
» ІІ місце у Міжнародному турнирі з греко-римської бороть ...
» Ключові повідомлення до Дня безпечного Інтернету 2019
» І місце у змаганнях з волейболу
» День Соборності України
автобус
Розклад руху автобусу
Опит
Вы учитесь на

Землеустроителя
Гидромелиоратора
Агронома
Я выпускник
Сотрудник
Абитуриент
Просто гость

 
ONLINE
Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.

Гостей: 7
Всего: 7

20-ка посетивших:
Пользователей: 10
cantero dirrid
linadvotsor profnatka
ShihanyLifeJah Smntrustek
Smntrustfw Smntrustoc
unloave Администратор

 
 

Адреса: ВП "КТЛНАУ", 85103, вул. Учбова, 1, м. Костянтинівка, Доsнецька обл. 8 (06272) 98785; 98722; 98783 fax: 8 (06272) 98721 E-mail: ktlnau1@ukr.net

/tr