Законодавство
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ
"КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ ТЕХНІКУМ ЛНАУ"

На головну Доступ до публічної інформації Контакти... ...Ліцензія АE №636137 від 27.04.2015
На головну
 
 
Календар
«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
Архів новин
Січеня 2019 (6)
Грудень 2018 (18)
Листопад 2018 (21)
Жовтень 2018 (8)
Вересень 2018 (9)
Серпень 2018 (4)
 
Луганський національний аграрний університет

Міністерство аграрної політики та продовольства України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Урядова горяча лінія
 
Ключевые теги:
 
Slam Camp в КТЛНАУ, іноземна святкова їжа, Абітурієнту 2012 - Нова спеціальність, бінар земправо, Боротьба з тютюнопалінням, день волонтерства, Колодій (Масляна), КОНКУРС СНЕГОВЫХ ФИГУР, мандрівка Євросоюзом, Ми-здорове покоління, Новорічна дискотека, Новорічна казка, Світ чистої води, Ярмарок професій
 

 
Лабораторний корпус


ОГОЛОШЕННЯ


Відеінструкція з користування персональною поштовою скринею в домені технікуму (......@ktlnau.org.ua)

Студентам. Як здати дистанційне завдання ... в домені @ktlnau.org.ua


Шановні відвідувачі, для розміщення оголошень, звертайтесь до студкому або надсилайте їх адмиіністрації ...
флаг

16-05-2013 [  ---  ] • Абітурієнту 2012 - Нова спеціальність
 

Обґрунтування потреби регіону щодо підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” за напрямом  0901  «Сільське господарство і лісництво»

зі спеціальності: 5.09010303 «Зелене будівництво і садово – паркове господарство»

 

         З кожним роком зростає техногенний прес на людину, і вона все більше відмежовується від природи стінами домівок, виробництва чи установи. Така ситуація змушує людину все більше висаджувати рослини біля житла, промислових і службових приміщень, в інтер’єрах різного призначення. Озеленення наближує природу до людського житла, до місця її роботи, покращує мікроклімат. Крім естетичної та душевної насолоди, яку дають рослини людині, вони збагачують повітря киснем, знезаражують його від шкідливих промислових та побутових викиднів.

У нашій країні зеленому будівництву приділяється велика увага. Сьогодні в Україні поставлене завдання створити зелені зони в 1040 містах і селищах на площі 4585 тис. га, з яких зелені масиви займуть 1470 тис. га, а нові зелені насадження будуть створені на 437 тис. га.

Донецький регіон вважається одним з головних промислових центрів України. Створення просторих парків, квітучих садів, квітників і скверів можуть прикрасити донецьку землю, територія якої має велику кількість ярів, пісків, незручних земель.

Ботанічні сади України зібрали багату колекцію красивих деревних і трав’янистих декоративних рослин. Але для того щоб все це розмаїття рослин можна було використовувати в зеленому будівництві необхідні досвідчені фахівці, які б знали біологію рослин, їх походження, особливості культивування. Крім того в нашій країні інтенсивно розвивається як промислове, так і любительське  садівництво. У зв’язку з цим виник попит на кваліфікованих спеціалістів.

У Донецькій області навчальні заклади не готують фахівців зі спеціальністі «Зелене будівництво і садово - паркове господарство».

        Підставою щодо доцільності підготовки фахівців при започаткуванні спеціальності «Зелене будівництво і садово - паркове господарство» у Костянтинівському технікумі Луганського національного аграрного університету є потреба в молодших спеціалістах зі спеціальності „Зелене будівництво і садово - паркове господарство ” по регіону Донецької області з працевлаштуванням і базами проходження практик на таких підприємствах:

Дружківське підприємство зеленого господарства; Донецький ботанічний сад НАМ України; Ландшафтний регіональний парк «Клебан - Бик», Комунальне підприємство «ДРУАС» м. Краматорськ;   Комунальне підприємство «Флора» м. Артемівськ та на інших підприємствах.

      Головною метою підготовки молодших спеціалістів з зеленого будівництва у КТЛНАУ є створення необхідних умов для забезпечення, впровадження нових технологічних та організаційних рішень в галузь зеленого будівництва в процесі господарювання, підтримки сталого розвитку сільських територій та покращення умов життя сільського населення.

Виходячи з наведеного, вважаємо за доцільне започаткування у Костянтинівському технікумі Луганського національного аграрного університету підготовки фахівців зі спеціальності „Зелене будівництво і садово - паркове господарство ” за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст». Форма навчання: денна та заочна. Обсяг студентів за кожною формою навчання - 25 осіб, які в повній мірі будуть адаптовані як до потреб аграрного сектору економіки Донецької області, так і до потреб інших сусідніх регіонів України. Відповідальність за нову діяльність буде покладено на спеціальність  «Технологія виробництва продукції рослинництва». (голосов: 3)

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:


Информация
 
Комментировать новости на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.
 
height= width=
 
Гуртожиток
Панель управління
 
презент
Презентація спеціальностей
Youtube канал клип
Клип - Завтра будет лучше чем вчера

Популярні статті
» Новорічна зимова казка
» Tренінговa сесія від НМЦ
» Рейтинговий список студентів на отримання стипендії
» II Всеукраїнська науково-практична конференція
» Призначення стипендії на 2 семестр 2018-2019 н.р.
» Символ твоєї свободи
» День Соборності України
автобус
Розклад руху автобусу
Опит
Вы учитесь на

Землеустроителя
Гидромелиоратора
Агронома
Я выпускник
Сотрудник
Абитуриент
Просто гость

 
ONLINE
Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.

Гостей: 6
Всего: 6

20-ка посетивших:
Пользователей: 10
Aldarrah DennisLen
dirrid JimmyZew
linadvotsor Margarita_Pita
MazzaAnisp StroykrimKN
tussySag Администратор

 
 

Адреса: ВП "КТЛНАУ", 85103, вул. Учбова, 1, м. Костянтинівка, Доsнецька обл. 8 (06272) 98785; 98722; 98783 fax: 8 (06272) 98721 E-mail: ktlnau1@ukr.net

/tr